Nasi Partnerzy

let domSerwis Maszyn Czyszczących Let-Dom

Całkowicie odrębnym działem w Naszej firmie jest Serwis Maszyn Czyszczących zajmujący się obecnie naprawami oraz sprzedażą maszyn czyszczących, zamiatarek, odkurzaczy przemysłowych, przeprowadza również szkolenia w dziedzinie obsługi tego typu maszyn. Siedziba firmy znajduje się w Lędzinach gdzie posiadamy profesjonalnie wyposażony warsztat. Pracujemy również mobilnie w miejscu wyznaczonym przez klienta (w zależności od rodzaju usterki). Prowadzimy również regularny serwis maszyn dla firm posiadających większą ilość tego typu urządzeń, biorąc na siebie obowiązek utrzymywania ruchu.
TYLKO W POPRZEDNIM ROKU Z NASZYCH USŁUG SKORZYSTAŁO PONAD 40 FIRM!

przejdź do partnera 

Serwis Lokalny

Lokalne media "Myśl globalnie, działaj lokalnie". To jedna z ważniejszych sentencji, jakie wypowiedziała dotąd ludzkość. I zarazem motto Serwisu Lokalnego.
Zdecydowana większość informacji, które docierają do przeciętnego odbiorcy, to te z kraju i ze świata. Bywają istotne, częściej emocjonują albo fascynują. Ale rzadko mają bezpośrednie przełożenie na jakość życia odbiorcy. Z drugiej strony są lokalne media, które koncentrują się tylko i wyłącznie na sprawach najbliższej okolicy, pomijając bardziej globalne konteksty. Dostarczają informacji, często lekkostrawnej, ale nie dostarczają wiedzy. Naszą ambicją jest być pomiędzy tymi porządkami. Mamy świadomość, jak wielkie znaczenie dla naszego regionu mogą mieć decyzje podejmowane na najwyższych szczeblach. Jak np. zapowiedź forsowania prawa anty-smogowego, krajobrazowa ustawa prezydenckaczy zmiany dotyczące rozstrzygania referendów. Ale wiemy też, że dla Kowalskiego liczy się w pierwszym rzędzie jakość drogi prowadzącej do jego posesji.

przejdź do partnera 

maStowarzyszenie Młodzi Aktywni

Stowarzyszeni Młodzi Aktywni to lokalnie działająca organizacja zrzeszająca aktywnych, młodych obywateli powiatu bieruńsko-lędzińskiego. Główną inicjatywą stowarzyszenia na dzień dzisiejszy jest akcja charytatywna NIE ŚPIMY- Pomagamy ! w której młodzi ludzie próbują zebrać 350 tysięcy złotych dla swojego przyjaciela Jacka Janiela chorego na mukowiscydozę. Organizacja w czasie swojego działania odniosła wiele sukcesów, udało się skorzystać ze środków z projektów "Równać Szanse" PAFW oraz śląskiego urzędu marszałkowskiego, dzięki którym młodzież z Naszego powiatu mogła aktywnie spędzać wolny czas. Jak dotąd na działania pozyskaliśmy ponad 200 tysięcy złotych. Zawsze młodzi i bardzo aktywni.
Pracownicy Naszej firmy są członkami zarządu Stowarzyszenia.